👑Gorila je knižná akcia každý mesiac!

Potvrdené! 👑Gorila prináša každý mesiac vždy novú knižnú akciu, ktorá ti ušetrí desiatky eur!  Prečítaj si podrobnosti v článku, v ktorom nájdeš aj drobnosti – tajnosti 👑Gorily.

🔔

Kde, kedy a čo? Na jednej super adrese, na ktorej ťa každý deň, týždeň aj mesiac, čakajú knižné akcie od výmyslu džunglieho knižného sveta! A zľavy? do výšky -90%! Klikni na tento odkaz alebo vyťukaj www.gorila.sk/akcie.

Tento mesiac prebieha Aprílová knižná akcia.

 

📧

Ak nemáš čas sledovať super adresu akcií, príde akcia za tebou! Ako? Gorila pravidelne posiela akčné newslettre, ktoré nielen informujú o prebiehajúcich akciách, ale vyberá to najlepšie z knižnofilmovohudobného sveta! A niekedy sú to samé prekvapenia, dokonca aj pre Gorilu 😁. Tu sa môžeš prihlásiť do zasielania newslettra.

😍

Zaujímajú ťa pikošky alebo čo každý deň robí, odporúča, fotí, sleduje a niekedy aj tancuje, Gorila? V tom prípade sleduj kroky Gorily na sociálnych sieťach!

👉Gorila na Facebooku

👉Gorila na Instagrame 

👉a Gorila na TikToku 

💡

Čo dodať na záver? Gorila ťa pozýva preskúmať zákutia knižnej džungle! Ale priprav sa na viac ako 300 000 kníh, e-kníh, filmov či hier 😊 Čaká ťa beletria, knižné novinkyobľúbené romantické knihy či najznámejšie detektívky, ale aj horúca novinka, v ktorej prečítané (použité) knihy dostavájú druhú šancu –  Bazár kníh

Ak sa ti niečo zapáči, Gorila vie bleskovo rýchlo poslať balíček, kde budeš chcieť, s poštovným od 0,97€!

Chceš si overiť slová a písmená Gorily? Môžeš! Už viac ako 22 000 recenzií od zákazníkov a 98% spokojnosť so službami Gorily nájdeš na Heuréke alebo na tomto odkaze.