🎉Knižná aktualita: Dominik Dán má Bremeno minulosti!

Dominik. Dominik, čo máš pre nás nové? Nový prípad Bremeno minulosti! Gorila už vie, o čom bude! A budeš aj ty, ak si prečítaš nasledujúce riadky.

Päť zázračných slov, na ktoré čakali fanúšikovia najúspešnejšieho spisovateľa detektívok:

Dominik Dánnovú knihu!

Veru je to tak, v poradi 32. kniha príde na knižný svet v júli. A aký prípad tentokrát rieši detektív Krauz? Bremeno minulosti.

Za excelentné a expresné vyriešenie posledného prípadu V tieni si Krauz s Canisom vyslúžili šťavnaté odmeny a šéfov sľub, že až do nového prípadu majú od roboty pokoj. Canis si mädlil ruky, tešil sa na príjemnejšiu časť horskej dráhy, na pohodový režim, na pivné orgie s doktorom Lengyelom, no Krauz pochybovačne krútil hlavou – neveril, že by im osud doprial. Na pár dní nechali kolegov Burgera a Hanzela samých, nech sa s vykopanou kostrou popasujú, ako vedia, no v piatok ich osud dobehol.

Nová vražda a zase v piatok! Krauz mal na poobedie úplne iné plány, no záhadná smrť vysokoškolského profesora mu ich prevrátila hore nohami. Namiesto vytúženého voľna sa dvojica detektívov z ničoho nič ocitne uprostred dvoch závažných prípadov, lebo Burger sa im priznal so starým hriechom, s hriechom z minulosti, ktorý postavil vyšetrovanie kostrového nálezu do úplne iného svetla.

Už sa tešíš na novú knihu? Gorila áno! A preto knihe Bremeno minulosti udelila zľavu 21%. Využi zľavu a čítaj ešte výhodnejšie 🙂