🏆Najpredávanejšie knihy za mesiac jún

Uj, tento jún bol knižný mixér všetkého! Od 🔎detektívok až po ❤️romantiku. Pozri si zoznam 10 najpredávanejších kníh a zistíš, ktoré leteli aj preleteli v knižnej džungle!

Gorila pripravila rebríček TOP KNÍH, ktorý je zostavený na základe predajnosti za mesiac jún 2022.

🥇1. miesto

🔎 kniha Tajomný závoj (Dominik Dán)

V poradí 34. diel krimi série s Richardom Krauzom, ktorý preverí aj tých najskúsenejších. Opäť nás čaká prípad, na ktorý tak skoro nezabudneme.

🥈2. miesto

🔎kniha Kto seje vietor (Hjorth, Rosenfeldt)

Vanja Lithnerová a jej kolegovia z kriminálky sa ocitnú pod obrovským tlakom. Musia dolapiť ostreľovača, ktorý v priebehu niekoľkých dní zavraždil v Karlshamne tri osoby. Nemajú však najmenšiu stopu ani svedkov.

🥉3. miesto

❤️kniha Na ceste k sobášu (Julia Quinn)

8. diel série Bridgertonovci. Gregory Bridgerton, na rozdiel od väčšiny svojich známych, verí v pravú lásku. Je presvedčený, že keď natrafí na ženu svojich snov, bude vedieť, že je to tá pravá. Až na to, že..

 

 4. miesto

❤️kniha Vojvoda a ja (Julia Quinn)

Zdá sa, že Simonovi Bassetovi chýba už len kúsok k tomu, aby požiadal o ruku sestru svojho najlepšieho priateľa – pôvabnú Daphne Bridgertonovú. Ale iba oni dvaja vedia pravdu.

5. miesto

❤️kniha Vikomt, ktorý ma miloval (Julia Quinn)

Lovecká sezóna roku 1814 bola zahájená a existuje len malá nádej, že oproti roku 1813 uvidíme nejaké veľké zmeny. Spoločenské večierky znovu zaplnili Ctižiadostivé matky, ktorých cieľom je vydať svoje drahé dcérenky za Odhodlaných starých mládencov.

6. miesto

❤️kniha Ďalších 365 dní – 3. diel série 365 dní (Blanka Lipińska)

Ďalších 365 dní je pokračovanie bestsellerovej série Blanky Lipińskej o Laure Bielovej, ktorú unesie šéf sicílskej mafie.

7. miesto

❤️kniha Pláž v Chorvátsku (Julie Caplin)

Spomínate si ešte na talentovanú umelkyňu Maddie z Cukrárne v Paríži? Tentoraz sa s ňou stretnete na palube lode Avanturista, ktorá brázdi vody Jadranského mora. Spoločnosť jej bude robiť Nick, najmladší brat Niny, hlavnej hrdinky príbehu o parížskej cukrárni.

 8. miesto

🔎kniha Hodina duchov (Michael Connelly)

Ľudia odpočítavajú posledné sekundy starého roka a v Hollywoode vládne chaos. Detektívka Renée Ballardová z LAPD čaká na tradičnú oslavnú paľbu do vzduchu. No o pár minút neskôr…

 9. miesto

❤️kniha Nevhodný návrh (Julia Quinn)

Benedict Bridgerton, druhý najstarší brat Bridgertonovcov, počas maškarného plesu svojej matky stretne dámu, ktorá ho očarí až tak, že na ňu nemôže prestať myslieť. Nepozná jej meno a tiež nikdy nevidel jej tvár.

10. miesto

🔎kniha V sieti (Jorn Lier Host)

V najnovšej knihe J. L. Horsta kontaktuje inšpektora Wistinga adminka crowdsolvingovej stránky a požiada ho o pomoc. Jedna členka amatérskeho onlineového vyšetrovacieho tímu bez stopy zmizla.

 

💡 Dobré vedieť: Knihy si môžeš zakúpiť na www. gorila.sk so zľavou 21%